REKRUTACJA  UZUPEŁNIAJĄCA DO PROJEKTU

REALIZACJA PROGRAMU AKTYWIZACJI SPOŁECZNO – ZAWODOWEJ

I ZATRUDNIENIOWEJ OSÓB 25+ NA OBSZARZE DZIAŁANIA LGD ‘PUSZCZA BIAŁOWIESKA’’

Rekrutacja uczestników projektu została przedłużona i potrwa do momentu skompletowania wszystkich zgłoszeń.

FORMULARZ REKRUTACYJNY DO PROJEKTU wraz z załącznikami należy składać:

  1. osobiście w Biurze Lidera Projektu (Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska) mieszczącego się w Hajnówce - ul. Parkowej 3 lub w Urzędzie Gminy Hajnówka (Partnera Projektu) – ul. Aleksego Zina 1 w Hajnówce,
  2. wysyłając na adres: Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska, ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka lub Urząd Gminy Hajnówka, ul. Aleksego Zina 1, 17-200 Hajnówka,
  3. za pomocą Internetu, przesyłając skan wypełnionego i podpisanego formularz zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z dopiskiem „Realizacja programu aktywizacji społeczno – zawodowej i zatrudnieniowej osób 25+ na obszarze działania LGD ‘PUSZCZA BIAŁOWIESKA”
  4. można dokonać zgłoszenia telefonicznie pod nr: 85/ 682 23 80, 85 682 25 00,

Przy czym konieczne jest niezwłoczne dostarczenie dokumentów w oryginale do biura projektu.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO PROJEKTU DO POBRANIA !!!

logo