XIII Jarmark Żubra Pachnący Puszczą

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2019-07-14 13:00
Miejsce
Hajnówka amfiteatr - Armii Krajowej
17-201 Hajnówka, Polska

Jarmark Żubra Pachnący Puszczą pod taką nazwą odbędzie się XIII edycja tego wydarzenia. Wśród wystawców lokalni producenci tj. firma Runo czy EkoHerba, którzy przeniosą Państwa w magiczny świat puszczańskich ziół. To niepowtarzalna  okazja do poznania bogactwa kompozycji ziołowych, przypraw oraz aromatycznych herbatek. Znacie zapewne pieprz białowieski, sól ziołową czy smak herbaty jagodowej, malinowej, białowieskiej. Na Jarmarku będziemy mieli okazję poznać tajemnice puszczańskich ziół, ich niezwykłe właściwości i zastosowanie nie tylko w kuchni, ale też w kosmetologii (m.in. pokaz robienia kosmetyków z natury). Osoby zainteresowane mogą też skomponować „swoją” herbatkę lub napój ziołowy znakomity na upały.

 
 

Terminy

  • 2019-07-14 13:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda