Fundacja „MOJE PODL@SIE” realizuje nowy program bezpłatnego poradnictwa technologicznego i obywatelskiego dla mieszkańców województwa podlaskiego

Poszukujemy samorządów, bibliotek, domów kultury, szkół, organizacji pozarządowych, KGW, OSP i innych instytucji zainteresowanych współpracą przy organizacji lokalnych punktów konsultacyjnych.

Dzięki współpracy mieszkańcy Państwa powiatu, gminy lub miasta będą mogli bezpłatnie uzyskać pomoc m.in. w zakresie:

  • sztucznej inteligencji (AI),
  • korzystania z usług elektronicznych administracji publicznej,
  • bezpieczeństwa w Internecie,
  • zakładania stron internetowych,
  • pozyskiwania funduszy i przygotowywania projektów,
  • promocji działalności społecznej w Internecie,
  • obsługi smartfonów i aplikacji mobilnych.

Naszym celem jest dotarcie szczególnie do mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy często mają ograniczony dostęp do specjalistycznego wsparcia.

Zapraszamy do wspólnego organizowania dyżurów, konsultacji, warsztatów oraz spotkań edukacyjnych.

Wierzymy, że nowoczesne technologie powinny być dostępne dla każdego mieszkańca Podlasia – niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania czy poziomu doświadczenia cyfrowego.

Zapraszamy do kontaktu.