W sobotę 27 listopada 2021r. odbyło się spotkanie z mieszkańcami Dubicz Osocznych w Klubie Integracji Społecznej. Spotkanie rozpoczęło się od pogadanki na temat, jak nie dać się oszukać oraz innych zagrożeń we współczesnym świecie, którą poprowadziła sierż. szt. Paulina Pawluczuk-Kośko z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Następnie mieszkańcy mogli porozmawiać z psychologiem, Panią Joanną Szerenos. 
 
Pamiętając, że zbliża się okres świąteczny, na koniec spotkania, na wszystkich czekała niespodzianka. Pani Mirka Gawryluk - Kierownik GOPS w Hajnówce zorganizowała warsztaty robienia świec żelowych.
W organizację spotkania włączyli się radny Wiktor Grygoruk z żoną oraz Pani sołtys Barbara Golonko.
Ten dzień na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników. Były wspomnienia, żarty i śmieszne historie z życia mieszkańców. Dziękuję wszystkim za pomoc, za wsparcie, a przede wszystkim za obecność.
 
Lucyna Smoktunowicz