Tegoroczne Dożynki Wojewódzkie obchodzić będziemy w wyjątkowy sposób, bo wspólnie z jubileuszowym XX Podlaskim Świętem Chleba. Uroczystości odbędą się 14 sierpnia w niedzielę w Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu.

To wspaniała okazja, by razem z przedstawicielami podlaskich samorządów celebrować te dwa tak ważne święta, doceniając tych, dzięki którym chleb nasz powszedni może gościć w domach podlaskich rodzin.

Serdecznie zapraszamy.

 

XX Podlaskie Święto Chleba 2022 | Ciechanowiec  – Podlaskie Święto Chleba to największa impreza organizowana w ciechanowskim muzeum. W tym roku odbędzie się już po raz XX. To bardzo atrakcyjne święto zarówno dla firm piekarniczych z całego kraju prezentujących swoje najlepsze wypieki, jak również i dla licznych odwiedzających, którzy w Ciechanowcu znajdują niepowtarzalną okazje do skosztowania i zakupienia niecodziennych wyrobów.

W czasie Podlaskiego Święta oprócz chleba będzie można również odwiedzić stoiska z regionalnym jadłem oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach tradycji ludowej.

Plakat XX Podlaskie Swieto Chleba