Hajnowski Dom Kultury zaprasza do udziału młodzież ponadgimnazjalną oraz osoby dorosłe.

„(...) Tradycja Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego jest wciąż żywa i troskliwie pielęgnowana, a sztuka słowa wciąż przyciąga nowe pokolenia wykonawców. Jest to szczególnie ważne w czasie odbierania słowu dawnego znaczenia – jako środka komunikacji międzyludzkiej i przestrzeni kreacji artystycznej. Konkurs potwierdza wysoki poziom ruchu recytatorskiego, co budzi nadzieje, że mimo wielu zagrożeń ze strony współczesnej pop-kultury, sztuka żywego słowa będzie trwała”.

Hajnowski Dom Kultury zaprasza młodzież ponadgimnazjalną oraz osoby dorosłe do udziału w eliminacjach powiatowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 30.03.2017r. godz. 10.00 w HDK.

Eliminacje środowiskowe (szkolne, miejskie, powiatowe) w województwie podlaskim muszą zakończyć się do 10 kwietnia br. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia br. Należy je kierować do Działu Muzyczno-Teatralnego WOAK, ul. Kilińskiego 8, 15-950 Białystok lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs przyjmuje formułę czterech turniejów: recytatorskiego, wypowiedzianego ze słowa, teatrów jednego aktora, poezji śpiewnej.

Jeżeli bliski jest Ci teatr i poezja zgłoś swe uczestnictwo do wybranego przez siebie turnieju wypełniając odpowiednią KARTĘ ZGŁOSZENIA. Szczegóły konkursu zawarte są w REGULAMINIE.

Informacje na: www.tkt.art.pl.

Regulamin

Karta uczestnika

Karta uczestnika 2

Karta uczestnika 3