Drodzy mieszkańcy  L I P I N  i okolic :)

            Informujemy, iż wraz z dniem 9 lipca 2019 r. (wtorek) Gminne Centrum Kultury  w Dubinach uruchamia świetlicę wiejską w Lipinach, która w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) będzie otwarta we WTORKI, ŚRODY I SOBOTY w godzinach 12:00-19:00.

            We wskazane dni tygodnia w świetlicy obecny będzie opiekun, który poprowadzi warsztaty i zajęcia dla dzieci oraz młodzieży. Zachęcamy zatem rodziców, by odsyłali w tym czasie swoje pociechy do świetlicy, aby mogły one kreatywnie i ciekawie spędzić swój wolny czas – w oderwaniu od komputerów, tabletów czy smartfonów.

            Ponadto, informujemy, iż Gminne Centrum Kultury w Dubinach, działające w imieniu grupy nieformalnej „Zakręceni Pozytywnie Podlasianie” rozpoczęło projekt pt.

„W zdrowym ciele – zdrowy duch”.

            W ramach ww. projektu, w świetlicy w Lipinach będą odbywać się różnorodne formy aktywności, dedykowane zwłaszcza mieszkańcom Lipin, Dubin, Sawinego Grodu oraz Postołowa. Udział we wszystkich proponowanych zajęciach jest BEZPŁATNY! Gorąco zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zajęć, które poprowadzą specjaliści.

 

Poniżej oferta:

  • Zajęcia muzyczno-rytmiczne, logorytmiczne, ruchowe i animacyjne

(dla dzieci, ale mile widziani również ich opiekunowie): 10 spotkań po 60 minut

* pierwsze zajęcia odbędą się 10 lipca 2019 r. (środa) o godzinie 17:00

  • Zajęcia gimnastyczno-rehabilitacyjne

(dla dorosłych i młodzieży): 10 spotkań po 60 minut

* pierwsze zajęcia odbędą się 30 lipca 2019 r. (wtorek) o godzinie 18:00

  • Spotkania z dietetykiem

(dla wszystkich zainteresowanych): 3 spotkania konsultacyjne

* pierwsze zajęcia odbędą się 25 lipca 2019 r. (czwartek) o godzinie 18:00

 

dl

wakacje grafika