salasi logo

 

„Dobra edukacja” to projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 o numerze RPPD.03.01.02-20-0382/19 realizowany od grudnia w naszej szkole.

W ramach tego projektu wyposażyliśmy pięć klasopracowni oraz jeden gabinet do terapii SI na kwotę 210 tys. zł.

Od marca 2021r. ruszyły zajęcia z Panią Aleksandrą Dziemiańczyk ( nauczyciel SI ) w nowej sali. Odbywają się one raz w tygodniu, prowadzone są w formie zabawy przy wykorzystaniu zakupionego sprzętu, min: huśtawek, deskorolki, toru przeszkód, piaskownicy z piaskiem kinetycznym, piłek, itp.

24 nauczycieli w ramach szkoleń podnosi swoje kompetencje z zakresu nowoczesnych metod nauczania, które będą wykorzystane podczas zajęć pozalekcyjnych dla uczniów w kolejnym roku szkolnym. Będą to zajęcia naukowo-techniczne (matematyczne, matematyczno-poznawcze, przyrodniczo- poznawcze, przyrodnicze) oraz edukacyjne, których celem będzie podniesienie poziomu kompetencji uczniów.

 

Alina Ginszt - dyrektor szkoły

 

 

Fot. Bożena Dawidziuk - sala SI