W związku z  realizacją przez Ministerstwo Cyfryzacji programu „Laptop dla ucznia” w dniu 31 października 2023r. Wójt Gminy Hajnówka Lucyna Smoktunowicz przekazała na własność rodzicom uczniów kl. IV Szkoły Podstawowej w Dubinach laptopy LENOVO V15 G3 IAP CTO. 

Sprzęt umożliwi uczniom dostęp do nowoczesnych metod nauki oraz przyczyni się do rozwoju kompetencji cyfrowych, talentów i zainteresowań. Będzie również pomocny w codziennej nauce.

Kompendium wiedzy o programie „Laptop dla ucznia” znajduje się na stornie https://laptopdlaucznia.gov.pl/, na której wszyscy zainteresowani znajdą m.in. zasady użytkowania i gwarancji, materiały edukacyjne, listę darmowego oprogramowania do wykorzystania na laptopach i instrukcje konfiguracyjne.

 

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w programie laptop dla ucznia - do pobrania

 

Banner ldu