Dla kogo?

Akademia Pronaru to inicjatywa, dzięki której możesz rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem. Dołączyć do Akademii może każdy, kto chce zdobyć uprawnienia spawalnicze i pracować jako spawacz w jednej z naszych fabryk.

 

Jak działa Akademia Pronaru?

Swoją przygodę z Akademią Pronaru rozpoczynasz poprzez złożenie CV a następnie rozmowę rekrutacyjną. Pozytywny rezultat rozmowy, to gwarancja zatrudnienia. Podczas krótkiego okresu próbnego uczysz się i pracujesz pod czujnym okiem doświadczonych spawaczy. Następnie po uzyskaniu pozytywnej oceny okresu próbnego zostajesz zakwalifikowany do udziału w certyfikowanym szkoleniu spawalniczym


Co zyskasz?

Zgłaszając się do udziału w Akademii Pronaru otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w czasie trwania Akademii i po jej zakończeniu Możliwość nauki i pracy pod kierunkiem doświadczonych fachowców (wykwalifikowanych spawaczy; inżynierów i mistrzów spawalnictwa)
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i dobrej jakości odzieży roboczej
  • Autorskie materiały szkoleniowe
  • Udział w szkoleniu spawalniczym realizowanym w miejscu pracy, zakończonym wydaniem uprawnień certyfikowanych przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach

 

Gdzie i kiedy?

Akademia Pronaru to inicjatywa, dzięki której możesz rozpocząć swoją przygodę ze spawaniem. Dołączyć do Akademii może każdy kto chce zdobyć uprawnienia spawalnicze i pracować jako spawacz w jednej z naszych fabryk


www.pronar.pl/kariera/akademia


APLIKUJ:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 509 398 316

 

spawacz banner