Kino Plenerowe – „Jak wywołałem byłą żonę”

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2022-08-26 21:00

Kino Plenerowe 26 sierpnia 2022r. godz. 21.00 – „Jak wywołałem byłą żonę”

To już ostatni seans filmowy kina plenerowego na placu przy Hajnowskim Domu Kultury pod chmurką.
Na zakończenie zapraszamy na film komediowy opowiadający o seansie spirytystycznym. To warto zobaczyć w naszym kinie pod chmurką.

„Ruth i Charles są na pozór idealnym małżeństwem. Pieniądze, sława, piękny dom i ocean wolnego czasu – każdy chciałby tak żyć. Jednak ich domowa idylla zostanie wkrótce przerwana. Pewnego dnia małżonkowie biorą udział w seansie spirytystycznym, w czasie którego zostaje przywołany duch ekscentrycznej Elwiry – byłej żony Charlesa. Od tej pory wszyscy muszą radzić sobie z zaskakującym miłosnym trójkątem. Między żonami iskrzy, Elwira nie chce odejść, Charles nie wie, co robić, a Ruth pragnie jak najszybciej pozbyć się swojej rywalki.”

Komedia
Produkcja: Wielka Brytania / USA / Australia
Rok produkcji: 2020
Czas trwania: 1 godz. 35 min

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

 
 

Terminy

  • 2022-08-26 21:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda