Przy okazji modernizacji świetlicy wiejskiej w Orzeszkowie postanowiliśmy zadziałać i zrobić modernizację posadzki w garażu OSP. Około 16 maja rozpoczęły się prace polegające na opróżnieniu remizy, następnie przy użyciu sprzętu użyczonego przez PUK została usunięta stara posadzka i wybrana ziemia (ps. nie było tam garnka ze złotem), a następnie przygotowano podsypkę, która została zagęszczona i na tym etapie czekamy na wykonawce posadzki.

W drugim etapie planujemy zrobić termomodernizację polegającą na wymianie drzwi (drzwi zostaną wykonane przez naszych członków OSP). Całość inwestycji może być realizowana dzięki wsparciu finansowemu Wójt Gminy Hajnówka oraz środkom pozyskanym z KP PSP w Hajnówce i potencjału ludzkiego OSP Orzeszkowo (pod postacią operatorów, tynkarzy, spawaczy i kierowników).

 

OSP Orzeszkowo

 

fot. OSP Orzeszkowo - Remont garażu OSP