Możesz wstawać rano, spieszyć się po dzieci, możesz czuć się częścią większej całości. I jeśli tylko zechcesz - możesz świętować. Możesz wywiesić naszą flagę.
Wywieś flagę na majówkę i dołącz do akcji #mojaflaga !
 
Biuro Programu Niepodległa kolejny raz zaprasza do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia biało-czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.
 
Za pomoc w realizacji spotu dziękujemy wolontariuszom z warszawskich Bielan, Urząd Dzielnicy Bielany oraz Tramwaje Warszawskie.
Kampania dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego).
Partnerem akcji jest Totalizator Sportowy (LOTTO. Radość wygrywania).
 

Plakat jest częścią kampanii #mojaflaga, w ramach której przekonujemy Polaków do wywieszenie 2 maja polskiej flagi, zrobienia zdjęcia Biało-Czerwonej i opublikowania go w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga. Kampanii towarzyszy również spot, który można opublikować na stronie internetowej i w mediach społecznościowych z:

 
 
flaga