PGNiG Obrót Detaliczny uruchomiło od 19 kwietnia br. sprzedaż nowoczesnych kotłów gazowych firmy Viessmann. Jeśli budujesz nowy dom lub myślisz o wymianie starego pieca na nowe ogrzewanie gazowe, to wysokiej jakości, dwufunkcyjny gazowy piec kondensacyjny będzie idealnym rozwiązaniem.

Viessmann Vitodens 050-W typ BOKA to nowoczesny kocioł gazowy, który oferuje największa i najbardziej doświadczona na rynku polskim spółka sprzedająca paliwo gazowe. Korzyści wynikające
z użytkowania tego kotła gazowego to m.in.: wysoka trwałość i efektywność, niższa emisja substancji szkodliwych, prosta i intuicyjna obsługa oraz cicha praca. Cena 4598 zł brutto za kocioł zawiera także dostawę urządzenia oraz jego pierwsze uruchomienie przez autoryzowanego serwisanta. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, które dokonają zakupu kotła w celach niezwiązanych z ich działalnością gospodarczą lub zawodową.

Uruchomienie oferty zostało poprzedzone analizą i pracami projektowymi, których celem było opracowanie modelu dla sprzedaży własnej urządzeń o najwyższych standardach, a zarazem
w atrakcyjnej i przystępnej cenie. Cena zakupu kotła Viessmann może być dużo niższa dla osób rezygnujących z paleniska na paliwo stałe, które skorzystają z programu dofinansowań do wymiany źródeł ciepła oferowanego przez PGNiG Obrót Detaliczny. Maksymalna kwota dofinansowania takiej inwestycji to aż 1129,51 zł!

Jak kupić kocioł Vitodens 050-W BOKA?

  • zaplanuj z certyfikowanym instalatorem inwestycję i dokonaj doboru urządzenia odpowiadającego Twoim potrzebom
  • wypełnij formularz zamówienia w Biurze Obsługi Klienta
  • odwiedź Biuro Obsługi Klienta i złóż zamówienie
  • po mailowym potwierdzeniu zamówienia zapłać za kocioł w ciągu 7 dni
  • kocioł dotrze do Ciebie w ciągu 9 dni roboczych od potwierdzenia dokonania płatności

 

Klienci PGNiG Obrót Detaliczny, zainteresowani zarówno zakupem kotła Viessmann, jak i dofinansowaniem, muszą odwiedzić jedno ze stacjonarnych Biur Obsługi Klienta. W przypadku dofinansowania należy ponadto zgłosić chęć udziału w programie, a następnie dokonać wymiany urządzeń służących do celów grzewczych lub przygotowywania ciepłej wody użytkowej do 31 grudnia 2022 r. Wysokość dofinansowania zależy od rodzaju montowanego urządzenia i wieku budynku (szczegóły: https://pgnig.pl/dofinansowanie)

 

Kompleksowe informacje na temat oferty zakupu kotła Viessmann dostępne są pod adresem: https://pgnig.pl/viessmann-vitodens#jak-kupic lub pod nr infolinii: 22 515 15 15.

 

Z poważaniem

Rzecznik Prasowy

Departament Komunikacji

PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.

Centrala Spółki

pgnig.pl