Fundacja SocLab zaprasza osoby reprezentujące organizacje społeczne i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki do udziału w Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji.

 

Forum odbędzie się w Białymstoku w dniu 20 października 2022 r. (czwartek) w Centrum Aktywności Społecznej (CAS), ul. Świętego Rocha 3, w godzinach od 09.00 do 16.30.

Wydarzenie skierowane jest do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania.

 

Zgłosić się na wydarzenie można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do 10 października (poniedziałek). Potwierdzenie z przyjęciem prześlemy do 12 października (środa) do końca dnia.

Dokładny program z opisem sesji dostępny jest na stronie: https://partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/bialystok/#program

Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt pod nr telefonu: 690 844 220 Fundacja SocLab

Białystok, ul. Lipowa 14 lok. 19

tel. +48 690 844 220 

www.soclab.org.pl

https://www.facebook.com/fundacjasoclab/