Każdego użytkownika odwiedzającego stronę Urzędu Gminy Hajnówka www.gmina-hajnowka.pl obowiązuje aktualna Polityka prywatności. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację poniższej Polityki prywatności.

Dane zbierane automatycznie
W trakcie odwiedzin strony internetowej zbierane są dane dotyczące wizyty, takie jak: adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane osobowe
W trakcie odwiedzin strony Urzędu Gminy Hajnówka mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu lub prawidłowego kontaktu z Państwem. Jednocześnie informujemy, iż podanie tych danych jest całkowicie dobrowolne, jednak niepodanie wymaganych danych może zablokować czynność, którą te dane dotyczyły lub uniemożliwić kontakt z Państwem.

Cookies (Ciasteczka)
Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Wykorzystanie danych
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, personalizacji zawartości naszych stron internetowych lub do celów statystycznych. Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie.

Udostępnianie danych
Dane zebrane podczas wizyty na stronie internetowej nie będą udostępnianie innym podmiotom.

Zmiana danych
Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Zmiany
Urząd Gminy Hajnówka zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Uwarunkowania końcowe
Jeżeli nie zgadzają się Państwo z Polityką prywatności, proszę opuścić stronę.