Wójt Gminy Hajnówka, Gminne Centrum Kultury w Dubinach oraz GOPS w Hajnówce zapraszają wszystkich mieszkańców gminy i okolic na Piknik Charytatywny na rzecz Prywatnego Ośrodka dla Osób Przewlekle i Psychicznie Chorych w Nurcu, który odbędzie się 22 lipca 2023r. przy świetlicy wiejskiej w Lipinach. Początek Pikniku godz. 16.00. Mile widziane rodziny z dziećmi.

 

W programie : 

 • męskie granie
 • zbiórka charytatywna
 • strefa grosza
 • różnorodne stoiska
 • służby mundurowe
 • ognisko
 • atrakcje dla dzieci: dmuchaniec, gry i zabawy, wata cukrowa, popcorn
 • potańcówka

 

Muzyka w trakcie Pikniku to granie po męsku przez różne style.

Wystąpią:

 • Kuranty
 • Adam Kraśko
 • Piotr Pietruczuk
 • Cegiełki z Gminy Hajnówka (grupa męska)
 • Chmara (solówka męska)
 • Słowiańska Nuta
 • Chór Leśników Puszczy Białowieskiej
 • Wandrounik
 • Zorka - gwiazda wieczoru

piknik charytatywny1