W Gminnym Centrum Kultury w Dubinach   w okresie ferii, od  27 stycznia do 04 lutego 2017r  odbywały się zajęcia plastyczne - lepienie z masy solnej, ozdabianie szklanych przedmiotów, tworzenie figur przestrzennych z materiałów recyklingowych. Dzieci chętnie grały w gry planszowe, przy okazji poznawały zasady fair play. Niestety temperatury uniemożliwiły ulepienia bałwana, ale ognisko udało się znakomicie.

Logo Fundacja Orange

W dniach 1-3 lutego odbyły się warsztaty animacji poklatkowej prowadzone przez Pana Krzysztofa Wróbla, w ramach projektu "Animacja w Pracowni Orange w Dubinach" - projekt realizowany w ramach programu Pracownie Orange, dofinansowany przez Fundację Orange. Warsztaty odbywały się w dwóch grupach wiekowych. Uczestnicy poznali podstawy animacji poklatkowej, dla większości było to pierwsze doświadczenie.

Na zakończenie ferii 4 lutego odbył się bal przebierańców.

ferie1

Autor: Mirosława Majewska-Iwaniuk