Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romantyczna dla dorosłych! Spektakl odbędzie się 13 października 2017 r. o godz. 18:00 w Hajnowskim Domu Kultury w Hajnówce

plakat

Gwiazdorska obsada*:

Adam/ Joanna: Jarosław Boberek / Jacek Rozenek;
Alexis: Aneta Zając / Julia Kamińska / Izabella Miko /
/ Urszula Dębska / Marta Chodorowska; Karolina: Cynthia Kaszyńska / Olga Borys /
/ Maria Ciunelis;
Melania: Ewa Złotowska / Grażyna Zielińska /
/ Maria Ciunelis; Pokojówka: Cynthia Kuźniak

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego. To nie jest grzeczne przedstawienie !!!
W nim nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku - wręcz odwrotnie. A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki?
Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO. Spektakl tylko i wyłącznie dla widzów dorosłych !!! Po więcej informacji zapraszamy na:
www.dwiepolowkipomaranczy.pl www.facebook.com/dwiepolowkipomaranczy
*obsada wymienna; organizator zastrzega możliwość zmiany obsady.

Bilety indywidualne do nabycia za pośrednictwem www.kupbilecik.pl
Kontakt w sprawie biletów grupowych lub wymagających zafakturowania:
tel. 570 666 140
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Organizator firma Impulsive Art