OGŁOSZENIE

 

Dotyczy instalacji kolektorów słonecznych wykonanych w 2018 roku.

Urząd Gminy Hajnówka informuje, iż czynności serwisowe w ramach gwarancji obsługiwane są przez firmę SUNGRANT ul. Ciesielska 2/2315-542 Białystok.

Reklamację należy zgłaszać pod numerem telefonu 85 777 70 11, za pomocą strony internetowej https://sungrant.pl/serwis/ lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wójt Gminy Hajnówka

 

 

 

Dotyczy instalacji kolektorów słonecznych wykonanych w 2015 roku. - Urząd Gminy Hajnówka informuje, iż czynności serwisowe w ramach gwarancji obsługiwane są przez firmę FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K. ul. Majora Hubala 157, 95-054 Wola Zaradzyńska. Reklamację należy zgłaszać pod numerem telefonu 733503835, 422260453 lub na adres poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wójt Gminy Hajnówka