Dnia 22 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Nowokorninie odbył się Wieczór Wigilijny.

Tradycyjnie jak co roku przy wspólnym stole zasiedli nauczyciele, pracownicy szkoły, przybyli rodzice oraz uczniowie. Uroczystość rozpoczęła się krótką częścią artystyczną na temat Narodzenia Jezusa Chrystusa, którą przygotowali uczniowie kl. IV i V.

Po złożeniu życzeń, podzieleniu się prosforą i opłatkiem wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, który został przygotowany wspólnie przez rodziców i uczniów.

W miłej, rodzinnej atmosferze spożywając pyszne wigilijne dania wszyscy wspólnie śpiewali kolędy. Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Ewa Moroz podziękowała wszystkim uczestnikom spotkania a szczególnie rodzicom za przygotowany przebogaty stół wigilijny, wyraziła także nadzieję na spotkanie za rok.

Katecheta: ks. Jan Kazimiruk